Vířivka

Privátní výřivka Brno

Vířivka jako součást relaxačního pobytového zařízení.
Vířivá vana je provozována s teplotami od 33 do 35°
Kapacita vířivky je max. 4 osoby.    

Zavřete oči a představte si, jak je celé Vaše tělo ponořeno v teplé, bublající oáze. Veškerá únava odchází z Vašeho těla. Vaše mysl je bez stresu, krevní cévy se otevírají a přivádějí čerstvý kyslík do Vašich unavených, bolavých svalů a kloubů. Nacházíte se v absolutní relaxaci a nic se nemůže porovnávat s klidem, který pociťujete ve vířivé vaně.

virivka

 

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL BRNO

RELAX – PRIVÁT přichází z inovací, vyvarujte se chlorované a jinak chemicky upravované vody, kde nikdy nevíte, kolik lidí se před Vámi ve stejné vodě již koupalo.
• při objednání nachystáme whirpool jen pro Vás
• výměna vody po každém zákazníkovi
• barevně doladíme relaxační atmosféru dle Vašeho výběru při svitu svíček a tóny hudby, kterou si můžete sami vybrat nebo přinést z domova
• pestrý výběr z kvalitních koupelových solí
• nejmodernější hydro-masážní systém
• max.kapacita 4 osoby (doporučeno 2 osoby)

Dopřejte si ničím nerušenou vířivou vodní lázeň s masáží celého těla. Vyberte si kvalitní koupelovou sůl a užijte si relax v luxusním prostředí plném svíček a v doprovodu hudby. Při pobytu ve whirlpoolu, kde voda dosahuje tělesné teploty, se budete cítit jako znovuzrození. Nejmodernější hydro-masážní systém, který trysky směřuje na oblasti těla nejvíce postižené napětím a ztuhlými svaly, přináší nejen dokonalou relaxaci, ale stimuluje i „hormony štěstí“ a odstraňuje bolest a únavu.

ZÁKLADNÍ HYGIENICKÉ ZÁSADY
• před vstupem do vířivky se důkladně osprchujte
• vířivka je určena pro relaxační odpočinek, proto je zakázáno skákání
• dodržujte prosím základní hygienická i ostatní pravidla Relaxačního zařízení, zvýšíte tím kvalitu Vašeho pobytu i relaxace

 

Více informací

Účinky vodní masáže pomocí vířivky jsou známy již dva tisíce let. Hydroterapie vířivkou, jak se pobytu ve vířivé vaně říká, je ideální nejen k tomu, že odbouráte napětí, ale uvolní se vám svaly posílí se krevní oběh, vířivka sníží krevní tlak.
Při relaxaci ve vířivé vaně uvolňuje váš mozek tzv. endorfiny, hormony štěstí, které tiší bolest, vířivka tak celkově působí na relaxačně dobrou náladu. Když je k tomu všemu s vámi ve vířivé vaně milovaný člověk, budete šťastní dvojnásob.
Pokud trpíte nespavostí, pak používejte vířivku pravidelně. Brzy budete díky vířivé vaně usínat jako jedna radost.  Ve vodě  zažíváte stav beztíže a především vaše klouby si díky vířivé vaně odpočinou.
Bolí vás záda? Pak potřebujete vířivku! Na bolest zad je totiž pobyt ve vířivé vaně skvělý - hydromasáž zad pomocí vířivky, uvolní krční trapézové svaly a vy omládnete. Kombinací různých druhů velkého množství trysek, osazených v každém sedadle, vzniká příjemná masáž takřka celého těla, umocněna teplou vodou, ve které jste ponořeni. Příjemně teplá voda uvolňuje napjaté svalstvo celého těla. Jemné proudy vody doplněné o jemné perličky vzduchu bubnují do vaší kůže a jemně masírují postupně celé tělo od šíje až po chodidla.Relaxace v teplé vodě přináší uvolnění, odstraňuje stres a přináší příjemnou únavu.