Ubytování

Hledáte ubytování? Tak právě pro Vás máme k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje, které navozují velice útulnou a pěknou atmosféru pro strávení příjemných chvil.

K dispozici jsou dva dvojlůžkové pokoje vybavené barevným osvětlením, dekorativní hvězdnou oblohou a bluetooth ozvučením, kde si každý návštěvník může pokoj světelně doladit dle vlastní inspirace a poslouchat hudbu z vlastního mobilního zařízení. Součástí každého pokoje je koupelna s toaletou a sprchou. Dále oba pokoje mají stolek, TV, ložní prádlo a ručníky.
Samozřejmostí je v celém zařízení wifi připojení k internetu.

Ubytování se nachází v Moravanech u Brna s neplaceným soukromým parkovištěm. Zařízení je vzdálené 7 km od Brněnského hlavního nádraží, 9 km od Brněnského výstaviště, 14 km od Masarykova okruhu, 14 km od katedrály sv. Petra a Pavla a 9 km od hradu Špilberk.

Ubytování je nekuřácké.

K ubytování je možné využít letní venkovní posezení a užít si zde ničím nerušené chvíle v příjemném prostředí.

 

 

Dále je k dispozici relaxační a odpočinkový salónek s krbem. Zde si návštěvníci mohou popovídat při sklence dobrého vína či sektu. Celé zařízení je ozvučené a příjemnou atmosféru doplňuje relaxační hudba.

 

 

 Součástí zařízení je společná Recepce – bar. Můžete si zde objednat nápoje a doplňkové občerstvení, které Vám rádi nachystáme a doneseme tam, kde Vám to bude nejlépe vyhovovat.