Zázemí

VSTUPNÍ HALA
Při příchodu do zařízení vstoupíte do vstupní haly, kde si odložíte venkovní oblečení a přezujete se do připravených přezůvek. 

 

 

 


ODPOČINKOVÝ SALÓNEK 
Dále je k dispozici relaxační a odpočinkový salónek s krbem. Zde si návštěvníci můžou popovídat při sklence dobrého vína či sektu. Celé zařízení je ozvučené a příjemnou atmosféru doplňuje relaxační hudba.

  

 

 


RECEPCE – BAR 
Zde Vám vysvětlíme vše potřebné k tomu, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji. Také si můžete objednat nápoje a doplňkové občerstvení, které Vám rádi nachystáme a doneseme tam, kde Vám to bude nejlépe vyhovovat.

 

 

 


ŠATNA 
Místnost, kde se převléknete a nachystáte k pobytu ve wellness zařízení.
Součástí šatny je koupelna se sprchou a toaletou.

 

 

  


 ODPOČINKOVÝ POKOJ 

Potřebujete si odpočinout? Tak právě pro Vás je určen tento odpočinkový pokoj, který navozuje velice útulnou a pěknou atmosféru pro strávení příjemných chvilek ve dvou. V relaxačním zařízení jsou k dispozici dva dvojlůžkové pokoje vybavené barevným osvětlením, dekorativní hvězdnou oblohou a bluetooth ozvučením, kde si každý návštěvník může pokoj světelně doladit dle vlastní inspirace a poslouchat  hudbu z vlastního mobilního zařízení. Součástí každého pokoje je koupelna s toaletou a sprchou. Samozřejmostí je v celém zařízení wifi připojení k internetu.